درباره ما

در صنعت دامپزشکی و دامپروری، تهیه خوراک متعادل و سالم که حاوی کلیه مواد مورد نیاز دام و طیور باشد از اهمیت خاصی برخوردار است به طوری که هر نوع کمبود از نظر در صد پروتئین ، املاح ، ویتامین ها و انرژی مورد نیاز ، باعث عدم بازدهی مطلوب و زمینه ساز بروز بیماریها در دام وطیور خواهد شد.

بدین منظور گروه شهنام توسط گروهی از متخصصین، کارشناسان و کادری مجرب با هدف نوآوری در تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید. این شرکت با نصب پیشرفته ترین ماشین آلات با آخرین تکنولوژی روز دنیا ، تولید انواع کنسانتره و خوراکهای دام و طیور را در این مجموعه آغاز کرده و محصولی با سطح كيفي بسيار بالا توليد و مراتب پيشرفت و ترقي را به سرعت طي نموده.

موسسین این گروه در سال ۱۳۹۷ برآن شدند که پس از مطالعات فراوان و با استناد به نتایج مثبت حاصل از تحقیقات خود تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات و تجهیزات این صنعت عظیم کنند . و امیدواریم که بتوانیم در این راه قدمی کوچک ولی پرثمر برای جمع آوری محصولات و تولیدات پیشگامان این صنعت عظیم مانع از هدر رفتن سرمایه و زحمات تولید کنندگان در جهت سهولت در دسترسی آسان با بهترین قیمت برای مصرف کنندگان باشیم

امیدواریم با همت همدلي تلاشگران این صنعت، موجب شود بتوانیم سهم مناسبي از بازار فروش را چه در داخل ایران و خارج از مرزهای کشورمان با لطف خداي بزرگ ، در سايه كوششهاي پيگير همكاران و تشويق و حمايت مصرف کنندگان گرامي ، جايگاه مناسبي را يافته و همواره در صدد باشیم با عرضه فرآورده ها و تجهیزات با تنوع بيشتر و كيفيت بهتر در جهت جلب رضايت مشتریان ارجمند گام برداریم

با امید به اینکه تلاش همکاران این شرکت سهمی هرچند کوچک در رشد و شکوفایی کشورمان داشته باشد، خواهشمند است ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود یاری نمایید.

و ضمنا کلیه محصولات موجود در وبسایت مطابق با استاندارد های تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور می باشند

وبسایت گروه شهنام مرجع کامل و تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا های تخصصی و غیر تخصصی در صنعت دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند داروهای تخصصی، خوراک دام طیور، انواع تجهیزات و لوازم این صنایع عظیم با کیفیت بی‌نظیر در وبسایت گروه شهنام عرضه می‏‏‏‌شوند.

همواره بهترین انتخاب و بهترین قیمت و خدمات، شایسته مشتریان گروه شهنام است.

همواره یکی از اولویت‌های گروه شهنام، تولید و ارائه محتوای فنی کلیه محصولات مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که ‏‌کاربران، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. گروه شهنام از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.