فروش ویژه همکاران

مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ گروه شهنام قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری ما بلکه مشتری تمام فروشندگان خودشان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

در راستای سیاست‌های مشتری محور گروه شهنام و به‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، ما برای همکاران خود در سراسر کشور که بصورت سنتی در داروخانه های دامپزشکی، فروشگاهها و پت شاپ ها فروش محصولات و تجهیزات دام ،طیور و حیوانات خانگی را دارند میتوانند در سایت شهنام اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود با قیمت همکاری نمایند. که این اتفاق باعث افزایش رضایت مشتری و جلب اعتماد مشتریان با قیمت های مناسب تر در شرایط اقتصادی موجود می گردد و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید از شما می‌شود.

همکاران گرامی در صنایع عظیم دام و طیور فعال هستند و دارای فروشگاه‌های فیزیکی هستند می توانند از طریق فرم ذیل درخواست خودرا برای ما ارسال نمایند تا دسترسی به قیمت های همکاری در سامانه شهنام پیدا نمایند.

امیدواریم که بتوانیم با همکاری شما همکاران عزیز در این راه قدمی کوچک ولی پرثمر برای جمع آوری محصولات و تولیدات پیشگامان این صنعت عظیم مانع از هدر رفتن سرمایه و زحمات تولید کنندگان در جهت  سهولت در دسترسی آسان با بهترین قیمت برای مصرف کنندگان باشیم که جلب رضایت مشتریان  که باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد صورت پذیرد.

با امید به اینکه تلاش همکاران سهمی هرچند کوچک در رشد و شکوفایی کشورمان داشته باشد، خواهشمند است ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود یاری نمایید.

و ضمنا کلیه محصولات موجود در وبسایت مطابق با استاندارد های تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور می باشند